Marka S-Flex dla Centrum Klima

Marka S-Flex dla Centrum Klima

Centrum Klima S.A. posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów – wynika to nie tylko ze współpracy z czołowymi producentami z branży HVAC, ale także z faktu, że Spółka sama posiada spory park maszyn produkcyjnych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i nowoczesnym zapleczu technologicznym Centrum Klima opracowuje nowe rozwiązania i produkty które następnie wprowadza do swojej oferty pod własną marką. Wprowadzony do sprzedaży w roku 2009 S-Flex – przewód półelastyczny jest jedną z takich innowacji.

Produkt ten posiada wiele atutów, które pozostawiają konkurencyjne rozwiązania daleko w tyle. Jego konstrukcja pozwala na łatwiejszy, bardziej oszczędny montaż, wygodniejszy transport – a wszystko to przy zachowaniu akceptowanego przez grupę docelową poziomu cenowego. Naszym zadaniem było wesprzeć Centrum Klima w wypromowaniu nowej marki.

Pracę rozpoczęliśmy od opracowania nowej nazwy (naming), kierując się dość specyficznymi wymaganiami i ograniczeniami branży HVAC. Strategia komunikacji i kreacji eksponowała zalety, przemawiając do Klientów „językiem konkretów”. Na potrzeby produktu S-Flex zrealizowaliśmy szereg prac wspierających działania promocyjne.

Tagi: , ,