Teksty na potrzeby projektów realizowanych dla dla spółki Doradcy24

Pracę nad tekstami do broszur ofertowych rozpoczęliśmy od briefingu wynikiem którego było określenie strategii komunikacji,jaką na tym etapie będzie się posługiwać Spółka w kontaktach z obiema grupami docelowymi. Następnie powstały hasła i teksty obu broszur, opracowane w ścisłej współpracy z Zarządem Doradcy24. Broszurę skierowaną do klienta indywidualnego otwiera hasło: W życiu najlepszym doradcą jest rozsądek.W finansach – my.

Oferta Doradcy24 skierowana jest do osób, które z różnych przyczyn, najczęściej z braku czasu, potrzebują pomocy w selekcji bogatej oferty rynkowej i doradztwa w wyborze najodpowiedniejszej dla ich sytuacji opcji. Broszura przedstawia ofertę Spółki związaną z pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jego ubezpieczeniu oraz przygotowaniu planu inwestycyjnego, który pomoże w przyszłości bezpiecznie spłacać raty za mieszkanie. Język użyty w publikacji jest dostosowany do odbiorców nie mających doświadczenia w świecie finansów. Dzięki temu oferta i zasady współpracy przyjęte przez Doradców 24 są jasne i zrozumiałe.

Fragment tekstu z broszury B2C: Tam, gdzie w grę wchodzą finanse osobiste, trzeba dużo doświadczenia i aktualnej wiedzy, by móc dokonać właściwego wyboru spośród szerokiej oferty rynkowej. Doradcy24 to profesjonalna pomoc w podejmowaniu dobrych decyzji. Analizujemy potrzeby i rzetelnie doradzamy, przedstawiając najlepsze rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana do osób, które świadomie planują swoją przyszłość – nie tylko finansową. Marka Doradcy24 łączy siłę młodości z zapleczem doświadczenia. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom, to co najlepsze: aktywne zaangażowanie i kompetentną pomoc.

Hasło otwierające drugą broszurę: Finanse i nieruchomości – nasza wspólna działka w sposób dość bezpośredni określa charakter współpracy spółki Doradcy24 z partnerami biznesowymi (deweloperzy, biura pośrednictwa nieruchomości). W podobnym tonie (konkretna, „zdrowo rozsądkowa” argumentacja) utrzymana jest cała zawartość broszury. Fragment tekstu: Mamy wspólny cel. Państwo chcą bezproblemowo i – co najważniejsze – z sukcesem zamknąć plan sprzedaży. My chcemy dobrze obsłużyć Klienta w zakresie naszych kompetencji. Pomagamy Klientom w otrzymaniu kredytów najlepiej dostosowanych do ich potrzeb i możliwości, dzięki czemu transakcja zakupu może być szybko zakończona. Proponujemy Państwu współpracę, która gwarantuje obustronny zysk.

Rzecz jasna na samym zaproszeniu się nie kończy – broszura opisuje krok po kroku zasady współpracy Spółki z partnerami w biznesie i szczegółowo opisuje benefity, jakie wiążą się z takim partnerstwem. Jednocześnie, wraz z broszurą powstała także spójna pod względem wyglądu i treści merytorycznej prezentacja PPT, przeznaczona na spotkania biznesowe przedstawicieli Doradcy24.

Tagi: ,

KLIENT: Doradcy24